System emo

Standard Line - EMO to nowoczesny Energooszczędny System Montażowy stolarki otworowej. Dzięki zastosowaniu Termo-LISTWY oraz Termo-PARAPETU spełnia energooszczędne normy europejskie.
Wykonany z tworzywa PVC wypełnionego twardą pianką poliuretanową wraz z uszczelką i specjalnie ukształtowanym profilem umożliwia wykonanie prawidłowego i szczelnego montażu.
Termo-PARAPET spełnia funkcję izolacji termicznej i jest doskonałym uzupełnieniem systemów STROPEX EMO, gwarantuje właściwości pozwalające na stosowanie w budownictwie energooszczędnym oraz pasywnym.
Termo-LISTWA montażowa z funkcją transportową to nowoczesny produkt, który wchodzi w skład wszystkich systemów STROPEX EMO. Jest to pierwsza na rynku europejskim listwa spełniająca normy cieplne obowiązujące od: 01.01.2017 r.
Termo-PANEL spełnia funkcję izolacji termicznej oraz uszczelnienia obwodowego okna. Zwiększona sztywność ramy okiennej uzyskana przez mechaniczne połączenie z Termo-PANELEM w znacznym stopniu poprawia statykę całego okna.
Termo BELKA - Zadaniem produktu wykonanego z poliuretanowego rdzenia i płyt magnezowych jest ułatwienie montażu rolet podtynkowych przy jednoczesnym obniżaniu wartości liniowych mostków termicznych powstających w obrębie nadproża ościeża okna.
Termo-RAMA stanowi główny element systemu ramowego STROPEX EMO. Spełnia funkcję izolacji termicznej oraz konstrukcyjnego montażu okna w systemie pływającym.

system emo

co potrafią nasze rozwiązania

do 0%
więcej
światła
czas montażu
krótszy
o 0%
w 0%
dla budownictwa
zero-
energetycz-
nego
eliminacja
mostków termicznych w 0%

więcej światła

Wpuść światło do wnętrza. W dobrze doświetlonych, jasnych pomieszczeniach czujemy się bezpiecznie i komfortowo – naturalne światło ma doskonały wpływ nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale i na aranżację.

Pięknie odbijając biel i ocieplając barwy, światło słoneczne optycznie powiększa przestrzeń i dodaje jej blasku.

Elementy systemu emo

Ostatnie Realizacje

Nasi partnerzy